Nazywamy się Karolina i Paweł Bator – jesteśmy małżeństwem i rodzicami pięknej córeczki. Łączy nas nie tylko więź partnerska, ale również zamiłowanie do wspólnej pasji jaką od lat jest fotografia.

Zdjęcia, które wykonujemy, nie są jedynie ładnymi „obrazkami”- to historie, odbicia głębokich uczuć i codziennych emocji uchwycone w idealnych momentach, tak aby najważniejsze i najpiękniejsze chwile Waszego życia pozostały z Wami na zawsze.

Nasza praca to widoczne połączenie kobiecej i męskiej energii oraz wrażliwości. Dzięki temu efekty sesji są tak realistyczne a jednocześnie pełne harmonii, której często nie dostrzegamy w codziennym zabieganiu.

Jeśli marzy Wam się profesjonalna sesja zdjęciowa, której owocem będą wyjątkowe, pełne emocji fotografie, zapraszamy Was do naszego magicznego świata…

Karolina


Jestem Karolina. Tak naprawdę swoją przyszłość mocno wiązałam z hotelarstwem i bardzo byłam z nim związana, ale to fotografia stała się moją pasją i całkowicie mnie pochłonęła, dlatego zdjęcia tworzę dla Was od ponad 3 lat. Jestem szczęściarą bo robię w życiu to co kocham. Jestem częścią Waszego świata, do którego mnie zapraszacie i pozwalacie utrwalić piękne chwile pełne emocji. Sesje noworodkowe, ciążowe, rodzinne są mi najbliższe i w nie wkładam całe swoje serce. Prywatnie jestem żoną {Mężu dziękuję Ci za wsparcie} i szczęśliwą mamą Amandy. Witajcie w moim świecie , mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć coś niezapomnianego dla Was i dla mnie.

Paweł


Zanim zacząłem pracować jako profesjonalny fotograf ślubny zajmowałem się całkowicie inną dziedziną. Jestem wykształconym hotelarzem który marzył żeby zostać dyrektorem hotelu… i prawie się udało! W trakcie nauki pracowałem w hotelach sieciowych a zaczynałem od stanowiska kelnera, a z czasem wspinałem się na szczeblach kariery i zostałem zastępcą dyrektora. Przez cały ten okres fotografia towarzyszyła mi amatorsko, ale nigdy nie sądziłem że mogę dawać dużo szczęścia ludziom poprzez uwiecznienie pięknych momentów.

I stało się rzuciłem hotelarstwo dla fotografii

Chciałbym przygotować dla Ciebie najpiękniejszą pamiątkę z dnia ślubu i wesela, wykonałem już wiele wspaniałych reportaży które możesz tutaj zobaczyć. W pracy zawsze zostawiam całe swoje serce, daję z siebie 100%, często czuję się jakbym przebiegł maraton… ALE WARTO!

Wasze uśmiechy, uściski, podziękowania, sprawiają że po każdym reportażu nabieram jeszcze więcej pozytywnej energii do działania, ponieważ wiem że im więcej serca zostawię w dniu wesela i ślubu, to zaprocentuje pięknymi zdjęciami na które będziecie z uśmiechem patrzeć prze lata